CK Periscope Skandinávie - kontakt    CK Periscope Skandinávie - facebook     CK Periscope Skandinávie - skype    CK Periscope Skandinávie - youtube

tel.: 542 213 346

 

Miniweby / On-line rezervace aut

 

Úvod » AKTUALITY PERISCOPE TRAVEL » Pozitivní čtení o tom, jak se v létě 2021 cestovalo s CK Periscope, a kam se dál chystáme

Pozitivní čtení o tom, jak se v létě 2021 cestovalo s CK Periscope, a kam se dál chystáme

Vážení a milí cestovatelé,

chtěl bych umět prokázat, že cestování je součástí posilování imunity. Minimálně té mentální. Během prázdninových měsíců jsem se totiž jako průvodce nebo jako řidič mikrobusu potkal s desítkami klientů, kteří se vydali vstříc odpočinku a zážitkům v několika zemích: do Švýcarska, Norska, Rakouska a na Island. Společně jsme navštívili zajímavá přírodní místa bez davů turistů, cestovali jsme v menších skupinách a radovali se ze ztišení ulic měst i restaurací. Jen málokdy jsme se setkali s jinou organizovanou skupinou a uvědomili jsme si, jak velcí jsou Češi cestovatelé. Mnohé jiné země totiž svým obyvatelům cestování doposud výrazně omezují. Šťastné pocity z cestování se tak příznivě uložily v myslích a duších všech, kdo se vydali do své vysněné destinace.

Obdobné pozitivní zprávy mi sdělovali další průvodci a klienti ze zájezdů na Tenerife, Faerské ostrovy, do Finska, Irska nebo Portugalska.

My organizátoři i vy cestující – všichni jsme byli před každou cestou mírně nervózní z nových opatření, která je třeba při odjezdech a návratech splnit. Děkuji tímto všem klientům, že byli trpěliví a na cestu vybaveni příslušnými doklady. Vše na letištích probíhá bez větších zádrhelů, letadla létají načas a úředníci na hranicích jsou vstřícní. I tento optimismus vás jistě dobře naladí pro další cestovatelské plány – turistům se totiž pomalu otevírají i mimoevropské země, kam se dá cestovat i mimo letní měsíce, např. Gruzie, Kostarika nebo Omán.

Nejvíce zájezdů jsme již od jara uskutečnili na Madeiru, která doposud umožnuje přicestovat na ostrov i klientům, kteří nejsou očkováni. Proto, a také díky trvale příznivému počasí, chystáme na Madeiru zájezdy i v říjnu, listopadu a na Silvestra. Další oblíbenou destinací je opět ostrov – Island. Tam ještě do září létají přímé lety z Prahy, a tak s námi můžete na Island ještě vyrazit, třeba za polární září anebo za čerstvou lávou z nové aktivní sopky.

Cestování je tedy opět možné a jsem si jist, že i přes některé obavy uveřejňované v médiích se nejhorších 15 měsíců naší skoro 30leté existence cestovní kanceláře již nebude opakovat. Budete mít možnost cestovat s námi každý měsíc v roce a už pouhým těšením se na cestu budete posilovat svoji imunitu. Minimálně tu mentální.

S úctou

 

Petr Burian

zakladatel CK Periscope

 

31. 8. 2021

 

Další země: Island / NorskoŠvédsko / Finsko / Dánsko / Irsko / Skotsko / Kanada / PortugalskoŠpanělsko / Omán

Další ostrovy: Lofoty / Špicberky / Grónsko / Faerské ostrovy / Madeira / AzoryNový Zéland

Další oblasti a města: Laponsko / Pobaltí / Petrohrad / Lisabon /  

SVĚT S PRŮVODCI CK PERISCOPE     ZÁJEZDY 55+    INDIVIDUÁLNÍ CESTY

Zájezdy mikrobusy

zájezdy Česko

zájezdy Slovensko

rodinná dovolená

zájezdy do Norska

záijezdy na Island

Dovolená mikrobusy

dovolená Island

dovolená Finsko

dovolená Norsko

dovolená Švédsko

dovolená Grónsko

dovolená Madeira

pobyty

fly & drive

polární záře

Aktivity mikrobusy

přeprava kol a lodí

v krytém přívěsu

Ubytování mikrobusy

naše tipy

Letenky mikrobusy

z Prahy

z Vídně

z Mnichova

z Berlína

z Polska

VÝPRODEJ 

ON-LINE REZERVACE LETENEK

Aktuality mikrobusy

slevy zájezdy

spolujízda

pojištění na cestu

Periscope travel s.r.o.

Smetanova 9, 602 00 Brno

tel.: +420 542 213 346

e-mail: periscope@periscope.cz

 

TRAJEKTY: tel: 542 213 349

e-mail: trajekty@skandinavie.cz

UBYTOVÁNÍ: tel.: 542 213 348

e-mail: ubytovani@skandinavie.cz

PŘEDNÁŠKY